Zvolte balení a počet kusůZvolte způsob dopravyZadejte kontakt a objednejte

Informace o produktu

Fungování DMAE v mozku

DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v mozku (zajišťují komunikaci mezi mozkovými buňkami) a zároveň působí jako prekursor (výchozí látka, částice, z níž vzniká chemickou přeměnou výsledný produkt) cholinu a acetylcholinu.

Cholin patří mezi vitaminy skupiny B. Je základním stavebním kamenem acetylcholinu, který patří mezi základní neurotransmitery (látky, které přirozeným způsobem vznikají v nervové soustavě a slouží k přenášení vzruchů mezi nervovými buňkami). Nedostatkem právě tohoto přenašeče - Cholinu dle průzkumů trpí až 75% populace.

Acetylcholin je látka, která přenáší impulsy z jedné nervové buňky do druhé, a tím hraje životně důležitou roli při fyzických a mentálních funkcích. Nedostatek acetylcholinu zhoršuje mozkovou činnost. Jeho hladina se snižuje věkem a příjmem toxických látek potravou.

DMAE je také velmi efektivní deaktivátor volných radikálů, jimž se běžně říká antioxidant. Přeměňuje buněčný odpad lipofuscin, který je příčinou tvorby stařeckých skvrn a skvrn na játrech.

DMAE je vhodné po všechny jedince, na které jsou kladeny vysoké pracovní či studijní nároky. Doporučuje se nejen studentům a manažerům, ale lidem všech věkových skupin, kteří jsou vystaveni stresům, a všem, kteří si chtějí uchovat vysokou mentální kondici. Výrazně zvyšuje funkci paměti, IQ, energii, proces učení, odstraňuje únavu, a účinně bojuje proti vlivům stresu.

DMAE je také velmi důležité při stavbě a opravě buněčných membrán, obzvláště v mozku a centrálním nervovém systému. Jeho hlavní předností je, že snadno proniká mozkovými krevními bariérami a buněčnými membránami.

V přírodě se DMAE přirozeně vyskytuje zejména v mase mořských ryb, především sardinek a ančoviček.

DMAE přispívá ke správnému metabolismu a napomáhá ke zvýšení libida.

Nyní nově DMAE B-Forte s přidanými vitamíny B5 a B6, pro rychlejší a silnější nástup účinků.

DMAE je přípravek který:

přispívá k lepší náladě a zvyšuje energii

aktivuje IQ

urychluje procesy učení a paměti

přispívá ke koncentraci a chuť do výkonu (např. učení)

Blahodárně působí proti stresu

Další účinky DMAE:

zpomaluje přirozené procesy stárnutí

zvyšuje libido (sexuální touhu) a sexuální výkonnost

pozitivně ovlivňuje spánek

posiluje imunitní systém

přispívá ke správnému fungování ledvin

přispívá ke správnému metabolismu

Základní fakta

Obsah účinných látek DMAE: Složení v 1 tabletě: DMAE bitartrate 54 mg (nesoucí 20mg čistého DMAE), sladidlo - glukózový sirup 306mg, pojivo - mikrokrystalická celulosa 30mg, kluzná látka - stearan hořečnatý 10mg

DMAE B-forte: Složení v 1 tabletě: DMAE bitartrate 54 mg (nesoucí 20mg čistého DMAE), Vit. E 10 mg (83 % DDD), Vit. B5 6 mg (100% DDD), Vit B6 1,4 mg (100 % DDD), sladidlo - glukózový sirup 288mg, pojivo - mikrokrystalická celulosa 30mg, kluzná látka - stearan hořečnatý 10mg - DDD* - doporučená denní dávka

Nutriční hodnoty v 1 tabletě: Sacharidy 0,2 mg, Tuky 2,2 mg, Bílkoviny 0,13 mg, Energetická hodnota 1,4 kcal/6 kJ
Dávkování Užívat jednu tabletu denně. Maximálního nástupu účinků je dosaženo cca po 7-14 dnech, kdy koncentrace DMAE v mozku dosáhne maxima.
Vyrobeno Vhodné i pro celiatiky, alergiky a vegetariány. Neobsahuje: konzervační látky, umělá barviva, příchutě, aromata, kvasnice, mléko, vajíčka, kukuřici, soju, pšenici, cukr, sůl, lepek, škrob.
Kontraindikace Ukládat mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Balení 200 tablet
Výrobce Vito Trade s.r.o.
Země původu ČR

Výrobek není návykový, jedná se o doplněk stravy. DMAE je speciální doplňek stravy určený všem aktivním lidem.

Obchodní podmínky